Nevezett versenyzők

2021


Termeink számozása: az F-fel (pl. F01, F02) kezdődő termek a földszinten, az 1-gyel kedződőek (pl. 110, 115) az első emeleten találhatóak.




NévIskolaOsztályCsapattag?Terem
Bíró SáraÁldás utcai Általános Iskola6Nem115
Ágoston MarcellAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6NemF04
Ágoston SámuelAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Nem115
Balog ElinaAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Nem116
Damai RajshiriAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola5IgenF02
Ecker ZalánAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6NemF01
Felföldi ZalánAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Igen115
Kalmár-Czenki NoémiAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6NemF03
Kurucz HedvigAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Nem117
Nagy TündeAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Nem116
Paksi Emma BorbálaAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola5IgenF02
Strbik RolandAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Nem111
Szász VeraAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6NemF02
Sziebert GrétaAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Nem111
Ványolos NormaAndor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola6Igen116
Lázár AdélAngol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6NemF02
Balasi TamásAquincum Általános Iskola6Nem110
Balog-Lunczer MiraAquincum Általános Iskola6NemF09
Becker Borbála RékaAquincum Általános Iskola5NemF09
Király BoglárkaAquincum Általános Iskola6Nem116
Kovács Botond AndrásAquincum Általános Iskola6Nem111
Pálfi-Kovács MárkAquincum Általános Iskola6NemF05
Miklósi-Kovács MártonBaracskai Kozma Ferenc Általános Iskola5NemF08
Szép Csaba MátéBarcsay Jenő Általános Iskola6Nem110
Ács HannaBudai Ciszterci Szent Imre Gimnázium6NemF02
Szakonyi EmmaBudai Ciszterci Szent Imre Gimnázium6NemF08
Varga BorbálaBudai Ciszterci Szent Imre Gimnázium6NemF04
Boczkó BenedekBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6NemF07
Csóli ViktóriaBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6NemF02
Darvas BarnaBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6NemF03
Egerszegi DánielBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6NemF02
Kovács ÁdámBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6NemF08
Kovács PolettBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6NemF09
Mihály GergelyBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6Nem110
Román ÁdámBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6NemF02
Szücs DiánaBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6Nem111
Szücs LillaBudapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola6Nem111
Borsányi LiaBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6Nem116
Császár LiliBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6NemF01
Kő BenedekBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5IgenF02
Lengyel IldikóBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5NemF01
Nagy Dániel BenceBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6Nem115
Németh FruzsinaBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5IgenF08
Szabó GergelyBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6Igen117
Weisz MahaloBudapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6IgenF07
Csepregi-Kertész DorkaBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola5NemF08
Faddi CsongorBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola6NemF01
Forster AdriánBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola5IgenF03
Klotz BarnabásBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola5NemF04
Kocsis PéterBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola5IgenF07
Strausz LukácsBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola5NemF02
Szilos GáborBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola6Igen115
Szombathelyi GáborBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola6IgenF03
Vincze ZoltánBudapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola5NemF09
Hegyesi HorkaCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5IgenF02
Mihók Fruzsina EszterCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Igen115
Molnár MilánCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Igen115
Siklódi Áron IstvánCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5IgenF02
Bátori EliánaCsillaghegyi Általános Iskola5NemF09
Bertalan SimonCsillaghegyi Általános Iskola5NemF02
Cseri Benedek ZoltánCsillaghegyi Általános Iskola5IgenF08
Harkai ÁkosCsillaghegyi Általános Iskola5NemF08
Horváth EmeseCsillaghegyi Általános Iskola5NemF07
Kelecsényi EmmaCsillaghegyi Általános Iskola5NemF01
Körmendi GergőCsillaghegyi Általános Iskola6IgenF04
Magyar FanniCsillaghegyi Általános Iskola5IgenF04
Móczár VeronikaCsillaghegyi Általános Iskola5NemF03
Reiff AndrásCsillaghegyi Általános Iskola6Igen116
Rékasi-Varsádi GergőCsillaghegyi Általános Iskola6Nem110
Rozsi NorinaCsillaghegyi Általános Iskola5NemF08
Szaló NinaCsillaghegyi Általános Iskola5NemF04
Támcsu VinceCsillaghegyi Általános Iskola6Nem116
Válóczy AdelinaCsillaghegyi Általános Iskola6NemF08
Zámbó Zalán BarnabásCsillaghegyi Általános Iskola6NemF05
Banu ElizaDr. Béres József Általános Iskola5NemF05
Bergmann ZsófiaDr. Béres József Általános Iskola6Nem115
Dankó PankaDr. Béres József Általános Iskola6Nem111
Dócs Antal JánosDr. Béres József Általános Iskola6Nem111
Henglár AdélDr. Béres József Általános Iskola6NemF05
Horváth LénaDr. Béres József Általános Iskola6Nem117
Jurányi NorbertDr. Béres József Általános Iskola5NemF02
Kanyó LeventeDr. Béres József Általános Iskola5NemF05
Kiss ÁrpádDr. Béres József Általános Iskola5NemF05
Kuczy GergelyDr. Béres József Általános Iskola6Igen111
Lampert LiliDr. Béres József Általános Iskola5NemF04
Mikusi Ágost ZsomborDr. Béres József Általános Iskola6Igen115
Nagy Balázs AttilaDr. Béres József Általános Iskola6Nem110
Németh AnnaDr. Béres József Általános Iskola5NemF07
Rácz BenedekDr. Béres József Általános Iskola5NemF01
Rubicsek LászlóDr. Béres József Általános Iskola5NemF05
Simai ZsomborDr. Béres József Általános Iskola5NemF03
Szabó SzebasztiánDr. Béres József Általános Iskola5IgenF05
Szász NimródDr. Béres József Általános Iskola5NemF05
Sztupkay NóraDr. Béres József Általános Iskola6Nem117
Varga Ilona DéliaDr. Béres József Általános Iskola5IgenF07
Zolnai AmbrusDr. Béres József Általános Iskola6NemF04
Benedek BotondElső Óbudai Általános Iskola5NemF09
Kiss BarbaraElső Óbudai Általános Iskola6Nem117
Zsámbokréty BlankaElső Óbudai Általános Iskola6Nem115
Balding MayaFarkasréti Általános Iskola6NemF01
Balla BenceFillér utcai Általános Iskola6NemF09
Bedő LucaFillér Utcai Általános Iskola6Igen110
Deák ZsófiaFillér Utcai Általános Iskola5IgenF07
Elekes LénaFillér Utcai Általános Iskola5IgenF01
Erhart MihályFillér Utcai Általános Iskola6IgenF07
Ákoshegyi AlízII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6NemF07
Antal Panni ZsófiaII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6Nem116
Barta ÁgnesII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6Nem110
Barta ZsófiaII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6NemF03
Batyky Zalán BulcsúII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6NemF05
Berta Buda BálintII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6IgenF03
Csurilla DánielII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6NemF03
Garajszki LiaII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6Nem117
Mészáros LeventeII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda5IgenF09
Nyíri LauraII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6Nem117
Paár Csongor GyörgyII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda5IgenF07
Polony DénesII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6NemF05
Szabó Benedek ZsoltII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6NemF05
Várady Szabó ZoltánII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óbuda6IgenF04
Fejes Balázs KerecsenIzbégi Általános Iskola Szentendre6NemF04
Káplán ÁbelJózsef Nádor Általános és Mûvészeti Iskola Üröm5NemF07
Árvai Zsombor GáborKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF07
Éva ZsomborKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF04
Gyarmati-Kiss RékaKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF05
Gyenes AndrásKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF02
Király CsabaKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF03
Mangliár ÁdámKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF09
Németh KittiKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF01
Sas FlóraKerék Általános Iskola és Gimnázium5NemF09
Szabó Beáta GabriellaKerék Általános Iskola és Gimnázium5NemF09
Szabó DorottyaKerék Általános Iskola és Gimnázium6NemF05
Szűcs BalázsKerék Általános Iskola és Gimnázium6Nem117
Tamás KiaraKerék Általános Iskola és Gimnázium6Nem117
Bisztricsány BotondMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Nem111
Cseke Botond LajosMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Igen115
Felkai DávidMedgyessy Ferenc Általános Iskola6NemF08
Gábriel Milán ZoltaMedgyessy Ferenc Általános Iskola5NemF04
Gálik RolandMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Nem111
Halmasi DávidMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Nem111
Hegedűs DorkaMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Nem111
Lencsés GergelyMedgyessy Ferenc Általános Iskola5IgenF04
Novák ÁronMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Nem115
Polonka GáborMedgyessy Ferenc Általános Iskola6Nem116
Pósa BálintMedgyessy Ferenc Általános Iskola5NemF05
Rakaczki ZsomborMedgyessy Ferenc Általános Iskola6IgenF09
Ráth LauraMedgyessy Ferenc Általános Iskola5NemF09
Refka Nándor BendegúzMedgyessy Ferenc Általános Iskola5Nem110
Veres KrisztiánMedgyessy Ferenc Általános Iskola5IgenF03
Deák GergelyMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6NemF05
Füzes BulcsúMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6Igen116
Juharos LiliMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5NemF08
Kállai-Bálint BottyánMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6NemF08
Kárpáti KatinkaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5NemF02
Matuss BorbálaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5IgenF04
Netye CsabaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5NemF04
Prókai LillaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5IgenF07
Simon AnnaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6Nem117
Simon EmmaMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola5NemF09
Szövényi MihályMindszenty József Római Katolikus Általános Iskola6IgenF08
Győrffy LeventeNagykovácsi Általános Iskola5NemF08
Nagy Levente FélixNagykovácsi Általános Iskola5Nem110
Bob GyörgyÓbudai Harrer Pál Általános Iskola6Nem111
Csikai Tímea KarinaÓbudai Harrer Pál Általános Iskola5NemF03
Szabó Csaba BendegúzÓbudai Harrer Pál Általános Iskola6Nem111
Balla ÁkosÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6IgenF01
Báti Benedek ÁgostonÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5NemF08
Cortembos-Jáky AlessziaÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5IgenF04
Földes ÁdámÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6Nem115
Hajdu Zsófia LauraÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5IgenF03
Hangyál DóraÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6Igen116
Ilija BotondÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5NemF02
Jánosa-Szabolcsi TiborÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6Nem110
Kövér-Wolf TimonÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola6NemF04
Sefischer DomonkosÓbudai Nagy László Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola5NemF09
Takács ÁronÓbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola6NemF04
Brandhuber PéterPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola5NemF03
Gyalog BalázsPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola6Igen110
Hidas TádéPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola6Igen115
Korponay-Szabó LeventePilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola5IgenF05
Korponay-Szabó PéterPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola5IgenF05
Papp Nándor LórándPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola6Nem111
Pass OlivérPilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művszeti Iskola6Nem116
Haba MáriaPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5Nem110
Hegyvári AndrásPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6NemF08
Imreh-Dénes KristófPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6IgenF09
Kartali KristófPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5NemF03
Navarro-Kertész ViktorPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5IgenF01
Olgyai-Szabó AttilaPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6NemF07
Ribárik AttilaPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola5IgenF01
Sárossy IllésPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6NemF09
Szarvady AszterPilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola6Igen116
Pazicski ÁdámPitypang utcai Általános Iskola6NemF09
TihanyiTibor BenedekPitypang utcai Általános Iskola6NemF07
Nagy BálintSashegyi Sándor Általános Iskola, Mûvészeti Szakközépiskola6Nem115
Vucskán MátéSzent Angéla Általános Iskola és Gimnázium6NemF08
Bárics BenedekSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Nem117
Deme ZéténySzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6NemF02
Gáspár BoriSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6NemF01
Grósz LiliSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Nem115
Győri JázminSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem110
Hágen ErikSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5IgenF07
Locher KittiSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5NemF04
Luterán BercelSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5IgenF01
Mangel BenedekSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Nem117
Molnár ZalánSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5NemF07
Nagy DominikSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6IgenF03
Péntek TímeaSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Nem116
Ritz LeventeSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6Igen110
Rudolf IlonaSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5Nem110
Soltész HédiSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6NemF08
Szegedi BátorSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6NemF02
Szládek TamásSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6NemF05
Tóth DorinaSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5NemF01
Tóth RichárdSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6NemF07
Ujvári PatrikSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium5NemF01
Villányi JázminSzentendrei II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium6NemF01
Kaposi-Kovács Mira SáraSzentistvántelepi Általános Iskola (Budakalász)6NemF01
Szekula VandaSzentistvántelepi Általános Iskola (Budakalász)6Nem111
Kovács Marcell TamásÚjlaki Általános Iskola6NemF03
Geszler ÁdámVeres Péter Gimnázium6NemF03
Nagy AntalVeres Péter Gimnázium6NemF07
Puskás GergőVeres Péter Gimnázium6Nem116
Szrebro Zoé JúliaVeres Péter Gimnázium6NemF04
Váradi AndrásVeres Péter Gimnázium6Nem117
Bense TamásVirányos Általános Iskola6IgenF09
Bűdi BalázsVirányos Általános Iskola5NemF05
Duronelly TamásVirányos Általános Iskola5IgenF03
Fleiner SaroltaVirányos Általános Iskola5NemF01
Gergely ÁronVirányos Általános Iskola6Nem117
Harangozó BálintVirányos Általános Iskola6NemF01
Hild JankaVirányos Általános Iskola5IgenF08
Kenyeres MártonVirányos Általános Iskola6NemF08
Kis TamásVirányos Általános Iskola6IgenF09
Sándorfi LénaVirányos Általános Iskola5NemF03
Szabó MilosVirányos Általános Iskola6NemF07
Makula KristófZugligeti Általános Iskola6NemF02
Patassy CsanádZugligeti Általános Iskola6Nem116